fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koń

1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026

Cechy, które mamy w głowie, kiedy myślimy o tych pięknych zwierzętach jak najbardziej...

Chiński Koń posiada przymioty tego pięknego zwierzęcia. Cechy, które mamy na myśli, kiedy słyszymy o koniach, jak najbardziej pasują do osób urodzonych w znaku Konia. Duża energia i siła mocno wspierają Konia w dążeniach do spełnienia swoich marzeń. Jego wigor i rześkość sprawiają, że jest interesujący dla innych osób. Kon nie ma problemu z zawieraniem znajomości. Lubi otaczać się dużymi grupami i być w ich centrum kimś, na kogo wszyscy patrzą. Ludzie lubią jego elegancję i szyk. Przebywanie w towarzystwie zodiakalnego Konia jest przyjemne. Nie da się nie zwrócić na niego uwagi. Energia i witalność Konia często udzielają się jego towarzyszom.

Osoba spod znaku Konia w pracy jest wzorowa i skuteczna, często awansuje. Na wyższych stanowiskach sprawdza się doskonale, bo jest otwarta na uwagi swoich pracowników i nie zostawia ich samych sobie w pełnieniu obowiązków.

en chiński znak zodiaku nie lubi siedzieć bezczynnie w jednym miejscu i odpoczywać. Ciągnie go do przygód, kocha podróże i aktywność fizyczną. Lubi zmiany i gdy życie tętni wokół niego. Cechy, które posiada osoba spod znaku Konia, pozwalają na osiąganie sukcesów w wielu dziedzinach. Jeżeli Koń przyłoży się do doskonalenia swoich uzdolnień i do walki ze słabościami, może osiągnąć spore sukcesy jako sportowiec. Koń to wymarzony szef. Jest wiele dziedzin, w których Konie mogą popisać się swoimi wielkimi dokonaniami. Sam Koń jednak nie zawsze wierzy w powodzenie oraz swoje możliwości i jest to kolejny aspekt, nad którym musi popracować. Brak wiary w siebie to najgroźniejszy wróg tego znaku. Dobrze jest, jeśli Koń ma przy sobie bliską osobę, która go wspiera i pomaga uwierzyć we własne siły. Wtedy rozwija skrzydła i jest niedościgniony w galopie do sukcesu. Dlatego też Konie, które tworzą harmonijne związki częściej i szybciej osiągają swoje cele. Głównym celem w życiu Konia jest niezależność i potrzeba uwagi, co może prowadzić do wpadania w złe, degradujące towarzystwo. Koń może zbłądzić, szukając akceptacji i towarzystwa. Osoby spod znaku Konia źle się czują w samotności. Obecność wokół nich innych ludzi dodaje im energii i wiary. W szczególności w okresie dojrzewania ludzie spod tego znaku powinni się wystrzegać nieciekawych kręgów. Miłość dla Konia jest bardzo ważna, lubi się zakochiwać. Jest energicznym i lojalnym kochankiem. W związku zależy mu na tym, aby jego starania i lojalność były zauważone.

Znane Konie

Sandra Bullock, Salma Hayek, Nelly Furtado, Harrison Ford, Fryderyk Chopin.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem