fbpx
Do góry
E-Magia
User


Wąż

1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Znak zodiaku z niebywałą intuicją. Wąż może spokojnie polegać na swoim...

Chiński Wąż to znak zodiaku, który charakteryzuje się niebywale rozwiniętą intuicją. Wąż może spokojnie polegać na swoim szóstym zmyśle, na pewno daleko go to zaprowadzi, ponieważ rzadko się myli. Zawsze wyczuje dobrą okazję i interes do ubicia. Ten znak cechuje się też dużą cierpliwością. Na efekty swoich działań potrafi w pełnym spokoju czekać długi czas. Osoba spod znaku Węża, biorąc w czymś udział, nie będzie zawiedziona, jeżeli zyski z tego przedsięwzięcia zobaczy dopiero po jakimś czasie. To znak ceniący luksusy i zbytki, ale rzadko kiedy podejmuje wyzwanie, aby na nie zapracować, naturę ma raczej leniwą. Nie lubi oddawać się zbyt długiej i wytężonej pracy. Przyjęło się przypisywać ludziom spod tego znaku tajemniczość, wiele osób może mieć poważny problem z tym, żeby rozgryźć Węża. Wpływ na taki stan rzeczy ma fakt, że Wąż nie należy do istot towarzyskich i otwartych na innych. Jego intuicja zmusza go do niezrozumiałych dla innych osób zachowań. Wąż buduje więc wokół siebie aurę tajemniczości.

Osoby spod znaku Węża raczej stronią od ludzi i źle się czują w dużym towarzystwie. Mają mało przyjaciół nie z powodu braku kandydatów, ale przez nieufność.

Choć Wąż sam nie ze wszystkimi jest szczery, to panicznie boi się zranienia przez otoczenie. Od innych wymaga więcej niż od siebie. Otacza się tylko osobami, które potrafią zapracować na jego zaufanie, co nie jest łatwe, gdyż Wąż jest podejrzliwy. Potencjalnych przyjaciół dokładnie selekcjonuje i poddaje wielu próbom. Posiada duże poczucie humoru, ale nie łączy się to z potrzebą przebywania z ludźmi. Wąż należy do samotników i wystarcza mu własne towarzystwo lub najbliższej rodziny, jeżeli zdecyduje się ją założyć. Wąż funkcjonuje jako symbol seksualny już od pradziejów. Ludzie spod znaku Węża uwielbiają flirtować i zdobywać coraz to nowszych kochanków. Częste zmiany partnerów nie stanowią dla nich problemu. Sprawia im to wiele przyjemności i odnoszą na tym polu spore sukcesy. Węże zmieniają partnerów, nie potrafią się ustatkować i nie dochowują wierności. Nie rozumieją przy tym, że postępują nieuczciwie i ranią drugą osobę. Taki sposób bycia leży w naturze zodiakalnego Węża. Kuszenie i poddawanie się pokusom jest głęboko wpisane w ten znak. Jeżeli Wąż zdecyduje się na poważny związek, wymaga od drugiej osoby przede wszystkim prywatności. Wąż nie dopuszcza myśli, aby szczegóły jego życia osobistego wyszły poza cztery ściany domu. 

Znane Węże

John Malkovich, Kanye West, Ingrid Bergman, Malcolm X, Shania Twain.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem