fbpx
Do góry
E-Magia
User


Smok

1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

Chiński Smok to jedna z najpotężniejszych istot w chińskiej mitologii. Smok jest...

Chiński Smok to jedna z najpotężniejszych istot w chińskiej mitologii. Smok jest symbolem mocy i szczęścia. Ludzie urodzeni w tym znaku od najmłodszych lat sprawiają wrażenie, że są wyjątkowi. Już w okresie dzieciństwa dają o sobie znać rozliczne talenty i umiejętności Smoków. Osoby spod tego znaku są niezwykle inteligentne, czym zwracają na siebie uwagę otoczenia. Mają bardzo bujną wyobraźnię i szybko chłoną wiedzę, co łatwo przekuwają na życiową mądrość. Smoki są bardzo ciekawe świata i życia, dlatego też mają bardzo szerokie zainteresowania. Chętnie zgłębiają wiedzę z różnych dziedzin i poszukują nowych doświadczeń. Osoby spod znaku Smoka w ciągu życia zdobywają wiele różnorodnych umiejętności, a ich wiedza, choć czasami powierzchowna, jest szeroka. Smoki to prawdziwi erudyci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Zodiakalne Smoki mogą też pochwalić się świetnym zdrowiem i żywotnością. W życiu cieszą się dużym powodzeniem praktycznie w każdej dziedzinie. 

Sukces przychodzi do Smoka szybko, chyba że jego lenistwo weźmie górę. Właśnie lenistwo jest największym wrogiem osób spod tego znaku. Smoki muszą dość często w życiu zmagać się z lenistwem. Częste sukcesy pchają wielu ludzi w samozachwyt i zadufanie, a znak Smoka nie jest tu wyjątkiem. Wręcz przeciwnie, Smoki przejawiają ogromne zapędy do narcystycznego sposobu bycia, bowiem doskonale zdają sobie sprawę ze swoich zdolności. Szukają innych dróg niż większość, chcą być wyjątkowe, niezależne i nie lubią utożsamiać się z tłumem. Nie przejmują się opinią innych, gdyż są przekonane, że to one mają rację. Nie wchodzą w większe spory i konflikty z otoczeniem. Do późnych lat zachowują bystrość umysłu i dobrą pamięć. Zarówno w legendach europejskich, jak i azjatyckich ten stwór nierzadko przedstawiany jest podczas pilnowania swoich ogromnych skarbów. Zodiakalnym Smokom również przypisuje się zarówno zdobywanie wielkich bogactw, jak i ogromne skąpstwo. Jednym z ulubionych stanów emocjonalnych dla Smoka jest zakochanie. To uczucie napędza Smoka do działania i dodaje mu energii. Uwielbia on zatracać się w miłości i tracić głowę dla przedstawiciela drugiej (czasem tej samej) płci. Nie ma zamiaru jednak się ustatkować, zbyt mocno ceni wolność. Kiedy pojawia się ktoś, kto chce ją ograniczyć, Smok z żalem zmusza się do zerwania takiej znajomości. Najmilsze sercu Smoka uczucia to, często wykluczające się, miłość i wolność.

Znane Smoki

Michelle Hunziker, Ringo Starr, Władimir Putin, Courtney Love, David Hasselhoff.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem