fbpx
Do góry
E-Magia
User


Zając

1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Ma świetny gust i wyczucie smaku. Jego dom jest ładny, schludny i bardzo...

Chiński Zając bywa również nazywany Kotem. Osobę spod tego znaku cechują świetny gust, wyczucie smaku i dbałość o szczegóły. Jej dom jest ładny, schludny i bardzo elegancko urządzony, co zaobserwuje każdy gość Zająca, a miewa ich bardzo wielu. Zając uwielbia życie towarzyskie i jest świetnym gospodarzem. Nawet z prostego zaproszenia na kawę potrafi stworzyć niezapomniane, pełne wrażeń spotkanie. Dba szczególnie o dobrą atmosferę spotkań towarzyskich. Jest mistrzem budowania doskonałego nastroju. To znak osób niezwykle kontaktowych i otwartych na innych. Wielu ludzi bardzo dobrze czuje się w towarzystwie zodiakalnego Zająca i chętnie utrzymuje z nim kontakty. Zając świetnie funkcjonuje  w grupie i lubi gry towarzyskie, zarówno te karciane jak i te, podczas których rozgrywka toczy się na planszy. Robi to dla rozrywki, nie dla rywalizacji. Zając nie ulega magii hazardu. Osoby spod znaku Zająca przez większość życia są otoczone szerokim gronem znajomych.  

Zdobywanie zaufania to dla Zająca żaden wysiłek, ludzie doceniają w nim umiejętność słuchania i naturalną życzliwość.

Zając sprawia wrażenie osoby, której można zaufać. Idąc przez życie, uczciwi i szczerzy ludzie spod tego znaku mogą pochwalić się coraz pokaźniejszą liczbą kolegów i przyjaciół. Wiele z tych kontaktów to znajomości z wpływowymi ludźmi. Zając nie traktuje jednak tych znajomości interesownie i nie wykorzystuje ich do osiągnięcia jakichkolwiek korzyści. W pracy natomiast osoba spod tego znaku nie eksponuje się. Zazwyczaj odsuwa się w cień. Nie angażuje się w rywalizację o żadne zaszczyty i nie stara się zwracać na siebie uwagi. Jest osobą ostrożną i sprytną, rozumie, że konflikty w pracy nie prowadzą do niczego dobrego. Przyjęło się mawiać, że Zające mają ogromny zmysł przetrwania. Potrafią przetrwać w firmie różne zawirowania, ale rzadko odnoszą większe sukcesy zawodowe i nie piastują wysokich stanowisk. Niechęć do eksponowania swojej osoby w środowisku firmowym, powoduje, że Zając długo będzie budował swoje bogactwo. Zające nie należą do osób majętnych. Jeśli chodzi o miłość, to Zając jest idealistą. W życiu uczuciowym priorytetem dla tego znaku jest poszukiwanie prawdziwej miłości. Nie interesują go przelotne przygody i romanse. To lojalny partner, który potrafi zbudować szczęśliwy związek, jeśli odnajdzie swoją miłość. Jest wierny ukochanej osobie i nie szuka powierzchownych przyjemności.

Znane Zające

Angelina Jolie, Whitney Houston, Albert Einstein, Quentin Tarantino, Michael Jordan, 50 Cent.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem