fbpx
Do góry
E-Magia
User


Tygrys

1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Tygrys to prawdziwy idealista. W interesie spraw za które walczy, jest w stanie nawet...

Chiński Tygrys jest prawdziwym idealistą. W interesie spraw, za które walczy, jest w stanie nawet skoczyć w ogień. Jest odważny i pewny siebie, na gust niektórych może jawić się jako osoba zbyt wyniosła i zarozumiała. Tygrys wierzy w siebie i swoje umiejętności. Nie lubi rutyny, woli być w centrum jakichś ciekawych wydarzeń i wyzwań. To znak dynamiczny, który pragnie rozwoju. Nie lęka się zmian, wręcz przeciwnie, bardzo je lubi, a kiedy ich nie ma, to z utęsknieniem ich wyczekuje. Częste zmiany i nowe wyzwania są siłą napędową zodiakalnego Tygrysa. Gdy ich brakuje, popada w marazm i czuje się nieszczęśliwy. 

Lubi ryzyko i rywalizację. Doskonale się realizuje w pracy wymagającej kreatywności i wykorzystującej najnowsze osiągnięcia nauki i techniki.

Los sprzyja Tygrysowi, można wręcz go nazwać wielkim szczęściarzem. Chiński Tygrys sprawia wrażenie, jakby sukcesy przychodziły mu bez wysiłku. Intensywne osobowości spod tego znaku często odczuwają niemały pociąg do hazardu, co może w tym przypadku mieć nawet dość pozytywne rezultaty materialne, jednak tylko dopóki Tygrys nie popadnie w nałóg i nie straci nad tym kontroli. Zdrowy rozsądek zawsze jest niezbędny przy pokerowym stole czy zakładach sportowych i zawsze trzeba wiedzieć, kiedy przestać obstawiać. Niestety zdarza się, że niekiedy Tygrysy nie potrafią zachować rozwagi. Tracą wówczas bardzo wiele, ale ich poczucie dumy i własnej doskonałości nie pozwala im na wycofanie się z ryzykownych działań. Tygrysy lubią błyszczeć, wszędzie usiłują zwrócić na siebie uwagę. Zazwyczaj udaje im się to. Nawet jeżeli nie są częścią sfery życia publicznego, to i tak potrafią zachowywać się jak gwiazdy z pierwszych stron gazet. Bywa, że brak im pokory i są zadufane w sobie. Nie potrafią okazywać szacunku innym, bowiem czują się lepsi. Do innych mają nastawienie roszczeniowe. Hazard nie jest jedyną pułapką finansową zastawioną na Tygrysy. Mają też chrapkę na wszystkie ekskluzywne przedmioty, jakie oferuje rynek. Poczucie bycia gwiazdą generuje potrzebę ekskluzywnego życia. Osoby spod znaku Tygrysa gonią więc za dobrami materialnymi i nie wyobrażają sobie życia bez najnowszych gadżetów. Jeśli zachowują przy tym zdrowy rozsądek, szczęście im sprzyja i żyją dostatnio. Tygrys ma spore potrzeby seksualne, więc mimo szczerej miłości, zdarza mu się szukać przyjemności w objęciach innej osoby. Takie zachowania komplikują mu życie osobiste.

Znane Tygrysy

Oscar Wilde, Demi Moore, Hugh Hefner, Agatha Christie, Lady Gaga, Penelope Cruz.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem