fbpx
Do góry
E-Magia
User


Bawół

1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Silny i wytrwały pracownik. Nie ma zamiaru szukać skrótów w wykonywaniu

Chiński Bawół to silny i wytrwały pracownik. Nie ma zamiaru szukać skrótów w wykonywaniu swoich obowiązków i nie obija się. Przydzielone zadania Bawół wykonuje sumiennie i uczciwie. W firmach zazwyczaj jest wskazywany jako wzór do naśladowania. Sam o sobie tak nie uważa, gdyż choć jest to znak osób zasłużonych, to jednak wielce skromnych. Bawół nie czuje się lepszy od innych, nie ma w nim wyniosłości. Uczciwa praca najczęściej doprowadza ludzi spod tego znaku do obfitości finansowej, co przekłada się na życie osobiste. Dobre życie materialne daje im możliwość zapewnienia sobie i innym wszelkich wygód, pcha więc Bawoły do ustatkowania się i założenia rodziny. Chętnie dzielą się z najbliższymi swoim majątkiem, dbają, aby rodzinie niczego nie zabrakło. Bardzo dobrze sprawdzają się jako osoby wychowujące dzieci. Bawoły wyraźnie wyznaczają dzieciom granice, utrzymując przy tym z nimi dobry kontakt. Rodzina jest dla nich ważna, jednak nie najważniejsza. W rywalizacji między pracą a rodziną, w sercu Bawoła nierzadko wygra to pierwsze. 

Zdarza się, że osoby spod znaku Bawoła popadają w pracoholizm. Osiągniecie wielu sukcesów zawodowych będzie tym, co zawsze najbardziej uszczęśliwia reprezentantów tego znaku.

Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami ze współpracownikami. W pracy są zawsze pomocni i robią, co mogą, aby atmosfera była życzliwa. Nie lubią konfliktów. Próbują gasić wszystkie awantury w zarodku. W razie potrzeby Bawoły będą najsprawiedliwszymi osobami, rozsądzającymi spór. Obok uczciwości i sumienności, sprawiedliwość jest jeszcze jedną z pozytywnych cech Bawołów. Same starają się być osobami uczciwymi, więc szczerze gardzą wszelkimi naciągaczami i kłamcami w każdej sferze życia. Wybaczanie nieuczciwości nie przychodzi im zbyt łatwo. Nie przepadają za zmianami, często potrzebują czasu, aby się zaadaptować do nowych okoliczności. Muszą włożyć wiele wysiłku, aby być na bieżąco z nowinkami zawodowymi i przystosować się do wprowadzanych nowych technologii. Nie lubią również zmieniać miejsca zamieszkania. Na co dzień preferują rutynę. Same starają się być osobami uczciwymi, więc szczerze gardzą wszelkimi naciągaczami i kłamcami w każdej sferze życia. Wybaczanie nieuczciwości nie przychodzi im zbyt łatwo. Od nieuczciwych osób Bawoły wolą stronić. Gdy raz złapią kogoś na nieuczciwości, raczej nie można liczyć na to, aby ponownie takiej osobie zaufały.

Znane Bawoły

Napoleon Bonaparte, Charlie Chaplin, Tyra Banks, Heidi Klum, Saddam Hussein, Lech Kaczyński.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem