fbpx
Do góry
E-Magia
User


Szczur

1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Inteligentny, jednak nierzadko w negatywnym znaczeniu tego słowa...

Chiński Szczur jest inteligentny, jednak nierzadko w negatywnym tego słowa znaczeniu. Osoba spod tego znaku potrafi być podstępna i przebiegła, mimo tego ma dobry kontakt z ludźmi. Potrafi przypodobać się innym i owijać ich wokół palca. To mistrz manipulacji i uosobienie sprytu. Nigdy nie wiadomo, w jaki sposób Szczur wykorzysta swoje umiejętności oddziaływania na ludzi. Talentów może użyć zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych celach. W obu przypadkach odnosi sukces. 

Szczur jest wesoły i towarzyski, czasem może uchodzić za lekkoducha i osobę zbyt beztroską, ale to tylko pozory często mylące. Tak naprawdę posiada cechy i podejście do życia, których każdy pożąda.

Szczur jest uparty i wytrwały, w działaniach kieruje się logiką. Lubi wyzwania i nowe doświadczenia. Różnorodne działania sprawiają Szczurowi najwięcej przyjemności. Jeżeli jednak życie go do tego zmusi, jest w stanie poddać się zajęciom, które cechują się rutyną, ale jego preferencje to raczej ruch i ciągłe zmiany. Osoby spod znaku Szczura są wytrwałe i nie zrażają ich nawet liczne trudności oraz niepowodzenia. Jeżeli osoba spod tego znaku obierze sobie jakiś cel, wymyśli sprytny plan działania i będzie konsekwentnie dążyć do pełnej realizacji zamierzeń, nawet kosztem wielu wyrzeczeń. Zodiakalny Szczur potrafi odnaleźć się w większości zawodów, a zarabianie pieniędzy nie sprawia mu trudności. Osoby spod tego znaku spełniają wszelkie warunki, aby żyć w dostatku. Zazwyczaj potrafią wykorzystać swoje możliwości. Szczur ma zdolności analityczne i łatwo znajduje wyjście z trudnych sytuacji. Pomagają mu w tym również wytrwałość i upór. Jest materialistą, który gromadzi i magazynuje swoje bogactwa. Stara się nie wydawać zbyt dużych ilości gotówki, ale zdarza się, że aby zrekompensować sobie jakąś stratę albo po prostu poprawić humor, staje się rozrzutny, zaczyna się bawić i nabywać różne rzeczy, nie patrząc na koszty. W ten sposób Szczur regeneruje siły i relaksuje się. Zazwyczaj nie trwa to długo. Miłość ma potężny wpływ na postępowanie Szczura. Wyrachowanie i manipulacja odchodzą w cień, kiedy chodzi o miłość. Szczury to ludzie romantyczni, lubiący odczuwać emocje związane z miłością i dzieleniem z kimś życia. Często miłość jest dla nich motorem działania. Zazwyczaj próbują przypodobać się adorowanej osobie za pomocą prezentów. Gdy chodzi o ukochaną osobę, stają się niezwykle szczodrzy i potrafią iść na wiele ustępstw.

Znane Szczury

Piotr Adamczyk, Ben Affleck, Marlon Brando, Beata Kozidrak, Katy Perry.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem