fbpx
Do góry
E-Magia
User


Skorpion

Ma wiele wspólnego z Lwem i Baranem. Również mierzy wysoko i ciężko zaspokoić jego ambicje. Chce być podziwiany we wszystkim i nie zadowala go drugorzędna pozycja, chce być zawsze na czele. Lubi otaczać się luksusem i zbytkiem. Uważa, że bogactwo stawia go wyżej w hierarchii społecznej. Odnajdzie się w wielu branżach i nie będzie miał problemu z szybkim zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu pracy czy z oswojeniem się z nowymi obowiązkami. Pracuje chętnie i dobrze, choć stara się nie narobić. Ma w sobie mnóstwo emocji, nad którymi nie zawsze panuje. Największym wyzwaniem dla niego jest nie dać się ponieść agresji i zamienić ją na determinację w dążeniu do celu. Musi nad sobą dużo pracować, aby nie zrazić do siebie współpracowników swoją wybuchowością.

Skorpion naturalnie celuje w wysokie stanowiska i zawsze będzie wymagającym przeciwnikiem dla kogoś, kto będzie chciał z nim rywalizować. 

Chce uchodzić za osobę niezastąpioną i jedyną w swoim rodzaju. Kiedy pracuje, stara się wymyślić sposób na ominięcie niektórych punktów regulaminu oraz ułatwienie sobie tego, co ma zrobić za pomocą jakichś skrótów. Często jest to hipokryzja, bo po awansie uważnie egzekwuje od podwładnych przestrzeganie panujących przepisów i pilnuje, aby nikt nie stosował sztuczek ułatwiających pracę. Od podwładnych wymaga więcej niż od siebie. Nie przysparza mu to chwały, a gdy podwładni to zauważą, nie będą go darzyć ani szacunkiem, ani zaufaniem. Zodiakalny Skorpion jest głęboko przekonany, że posiada bardzo dobrze wypracowaną intuicję w kwestiach finansowych. Podnieca go ryzyko, stąd ciągnie go do inwestowania na giełdzie czy stawiania wysokich sum w grach hazardowych. Mimo wrodzonych umiejętności analizowania i przewidywania, niepewne inwestycje nierzadko mogą wrzucić go w wir kłopotów. Bywa, że Skorpion traci w grach cały majątek, zazwyczaj jednak potrafi pracą go odzyskać, chyba że uzależni się od hazardu. Przyznać trzeba, że kiedy Skorpiony nie mogą sobie pozwolić na drogie rozrywki i kosztowne rzeczy, hamują swoją rozrzutność i pracują wytrwale na kolejne pieniądze, które znów pozwolą im zabawić się na miarę arabskiego szejka. Skorpion jest materialistą i pragnie imponować innym swoim majątkiem. Otacza się luksusem i zbytkiem na pokaz, aby inni mu zazdrościli i podziwiali jego bogactwo. Chce jak najszybciej wspiąć się na sam szczyt hierarchii społecznej. To zazdrość i pożądanie, które widzi w oczach innych, są dla niego największą motywacją i motorem napędowym do działania.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem