fbpx
Do góry
E-Magia
User


Waga

Osiągnięcie równowagi i harmonii to sens życia ludzi urodzonych pod znakiem Wagi. Nie w każdej pracy czują się dobrze, ale usilnie szukają takiego miejsca, które będzie zgodne z ich przekonaniami. Czasem długo trwa zdecydowanie się przez te osoby na podjęcie konkretnej pracy. Przepadają za pracą w grupie i za wspieraniem innych, zawsze chętnie dzielą się pomysłami i unikają wikłania się w intrygi pracownicze. Źle się czują wśród intrygantów, gdy współpraca nie układa się harmonijnie.

Waga prawdopodobnie wolałaby żyć w świecie, gdzie pieniądze nie grają tak istotnej roli, jaką niestety grają w tym naszym. Stara się o nich nie myśleć, a nawet ignorować.

Nie lubią konkurencji, przedkładają nad nią pracę grupową dla wspólnej korzyści. Najlepiej sprawdzą się w zawodach, w których przydatna jest komunikatywność i gdzie nie można sobie pozwolić na niejasne przekazywanie informacji. Niekonfliktowa natura Wagi powoduje, że nie interesuje jej branie udziału w rywalizacjach o awanse, woli obserwować wszelkie walki z boku albo być osobą, która rozstrzyga o wyniku. Wybierając pracę, Waga nie kieruje się wysokością zarobków, ważniejsza dla niej jest atmosfera w pracy i ludzie, z którymi przyjdzie jej obcować. Kiedy przypadki potoczą się w taki sposób, że Waga obejmie wyższe stanowisko, sprawdza się doskonale i ma pełne wsparcie swoich podwładnych. Nikt w zespole prowadzonym przez Wagę nie będzie nigdy czuć się pokrzywdzony, ponieważ jego przełożony ma niezwykłe poczucie sprawiedliwości i robi, co może, aby traktować ludzi równo. Buduje atmosferę wzajemnej życzliwości, jest lubianym i docenianym szefem. Nie szuka nic za wszelką cenę i wychodzi z założenia, że są przeszkodą dla ludzi pragnących harmonijnego życia. Podejście to stoi w opozycji do innej silnej wewnętrznej potrzeby Wag, mianowicie marzenia o wygodnym, dostatnim i beztroskim życiu. Trudno jest rozwiązać taki konflikt, bowiem brak skupienia na pieniądzach zazwyczaj nie prowadzi do luksusów. Waga rzadko bywa zabezpieczona finansowo na przyszłość. Zdarza się w tym znaku tendencja do wydawania więcej niż się powinno, co może prowadzić do kłopotów finansowych i poszukiwania pomocy u bliskich. Wiele z Wag przenosi troski finansowe do swojego życia miłosnego, poszukując sobie partnera z perspektywami, który będzie w stanie zaspokoić ich potrzeby materialne. Partner Wagi powinien umieć panować nad finansami, gdyż to da Wadze stabilizację i szczęście. Mimo że Waga dobrze i dużo pracuje, nie potrafi zgromadzić większej gotówki.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem