fbpx
Do góry
E-Magia
User


Panna

Ten znak zodiaku ma wśród swoich podopiecznych bardzo wielu świetnych strategów i analityków. Panny dużo czasu poświęcają na przeanalizowanie wyzwania, z którym mają się zmierzyć. Zawsze układają dokładny plan realizacji swoich celów. Wielu innych ludzi dużo szybciej zaczyna działać, ale zazwyczaj nie osiągają tak zadowalających wyników jak Panny. Takie umiejętności są oczywiście pożądane na rynku pracy jak woda na pustyni, więc szukanie zatrudnienia nie będzie czymś, co zajmie zodiakalnej Pannie dużo czasu, chyba że będzie wybredna.

Przy wyborze pracy Panna będzie zazwyczaj stawiać na etat, gdzie wynagrodzenie jest pewne i stabilne. 

Nie przepada ona za wielozadaniowością, woli skupić się na jednym celu czy małym zakresie obowiązków, aby poświęcić mu się bez reszty. Uwielbia wszelkie kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Nie dąży do zdobywania wysokich stanowisk, ale nie oznacza to wcale, że nikt jej tego nie zaproponuje. Zarówno w roli pracownika, jak i szefa, osoby urodzone pod tym znakiem, mogą nie być specjalnie lubiane. Dążenie do perfekcji, skrupulatność i dokładność to cechy, które rodzą w innych ludziach niemałą zawiść. Panny potrafią więc w pracy przysporzyć sobie wrogów, którzy niechętnie z nimi współpracują. Zupełnie inaczej wygląda sfera prywatna, gdzie Panny są wyjątkowo popularne w towarzystwie. Jednakże w pracy muszą być przygotowane na bycie czyimś kamieniem w bucie. Lubi bowiem mieć zabezpieczoną przyszłość, chętnie gromadzi pieniądze. Zazwyczaj nie zaciąga kredytów, woli poczekać na upragnioną rzecz i odłożyć na nią, niż zakupić na kredyt. Nie preferuje ryzykownych posunięć w żadnej dziedzinie życia, a w szczególności w sprawach związanych z finansami. Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobieństwo zwycięstwa w grze liczbowej nie jest duże, więc będzie stronić od loterii i hazardu. Jej intuicja i przytomny, wiecznie analizujący umysł nie pozwolą na padnięcie ofiarą jakiegoś oszustwa obiecującego intratne zyski. W oczach wielu osób, oszczędność i troska o pieniądze, jaką przejawiają Panny, jest najzwyczajniejszym w świecie skąpstwem. Same Panny wcale tak tego nie postrzegają, uważają się za przezorne i gospodarne. Nie wydaje im się dziwne sprawdzanie ceny jednego produktu w kilku albo kilkunastu sklepach, zanim zdecydują się, gdzie go kupić. Oczywiście zawsze wygrywa najtańsza oferta. Panny są zawsze zabezpieczone finansowo, jeśli nie mają odłożonych pieniędzy, popadają w panikę i odczuwają dyskomfort. Popadają wówczas w wir pracy.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem