fbpx
Do góry
E-Magia
User


Lew

Niesamowicie ambitny znak, który z definicji mierzy bardzo wysoko. Pragnie dominować i wychodzić na prowadzenie wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Niedopatrzeniem byłoby nie wspomnieć o ogromnej odwadze, napędzanej przez silny temperament. Lew to bardzo energiczny znak, nastawiony na sukces w każdej dziedzinie. Prawdopodobnie nie ma na całym świecie branży, w której Lew nie poradziłby sobie.

Lew w życiu prywatnym też pragnie być ponad wszystkimi innymi. Popisuje się przed każdym swoim wielkim bogactwem i pokazowo trwoni pieniądze, aby olśnić ich swoją osobą, a nawet wzbudzić chorobliwą zazdrość.

est kompetentny i nie boi się harówki, chce, aby on i jego działania były zauważane, za swoją pracę oczekuje też pochwał. To pracownik, którego wielu szefów chciałoby mieć w zespole, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Z drugiej strony taki Lew zazwyczaj w strukturach firmowych pnie się szybko w górę, więc wielu przełożonych może upatrywać w nim dla siebie sporego zagrożenia. Już jako osoba podwładna wpada na wiele pomysłów, które mogą usprawnić pracę i działania firmy. Zazwyczaj te sugestie zostawia dla siebie, na czas, gdy już awansuje, co w przypadku tego znaku nie jest rzadkie. Kiedy Lew obejmuje wypatrzone wcześniej wyższe stanowisko, czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie się odnajduje jako lider i dominator, wydawanie poleceń i ocenianie pracy innych sprawia mu nieopisaną przyjemność i trzeba mu przyznać, jest w tym naprawdę dobry. Ma tylko problem z odróżnieniem szczerych pochwał i wyrazów szacunku od zwykłego lizusostwa, co sprawia, że może otoczyć się fałszywymi pochlebcami, gdyż jego ego zawsze będzie się świetnie czuło w środowisku, gdzie okazuje mu się podziw, nawet jeżeli będzie to fałszywe.Lew rzadko odkłada pieniądze, gdyż zarabia je na bieżąco i nie martwi się o przyszłość. Życie pełne przepychu i zabaw to jednak coś, na co mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi, o czym Lew nie chce nawet słyszeć. Nie zawsze jest tak, że można sobie pozwolić na taki szalony, wystawny żywot, jaki prowadzi Lew. Ten znak zodiaku lubi to jednak ignorować i żyje ponad swój majętny stan, nawet wtedy, gdy nie powinien. Taki brak rozsądku w wydawaniu pieniędzy jest najszybszą drogą do tarapatów finansowych. W obliczu długów Lew wciąż stara się budować pozory prestiżu i nie pozwoli, aby inni dowiedzieli się, że przeżywa obecnie chudszy okres. Ciężka praca, od której ten znak zodiaku wcale nie ucieka, zawsze pomoże mu wyjść z kłopotów związanymi z finansami.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem