fbpx
Do góry
E-Magia
User


Rak

Praktycznie każdy z Raków posiada jakiś wewnętrzny kodeks, zbiór zasad postępowania, co trzeba, a czego w życiu absolutnie nie należy robić. Prawidła te są dla osób spod tego znaku istotniejsze od regulaminu w pracy i właśnie ten czynnik będzie decydował o tym, gdzie i w jaki sposób taka osoba będzie pracować. Raki zwykły nie sprzeniewierzać swoich zasad, nawet w obliczu obietnicy wysokiego wynagrodzenia czy innych korzyści. One muszą czuć się dobrze ze sobą, praca powinna iść w parze z ich osobistymi przekonaniami. Zawsze są wierne swoim ideom.

Ten znak zodiaku patronuje ludziom o dużej potrzebie niesienia wsparcia innym i właśnie zatrudnienie, które będzie bazowało na pomaganiu, da Rakom najwięcej szczęścia i poczucie spełnienia.

Inne cechy tego znaku przydatne w karierze to pomysłowość, duża wyobraźnia i empatyczne podejście do ludzi. To bardzo lubiane jednostki przez współpracowników. Przełożony doceni Raka za jego cierpliwość, sumienność i kreatywność, a koledzy ze stanowisk tego samego szczebla zawsze będą okazywać mu wdzięczność za entuzjazm i okazywane wsparcie w wielu sytuacjach, łącznie z tymi kryzysowymi. Raki zawsze grają zespołowo i nie chcą się wywyższać, nawet gdy awansują. W roli szefa znów dają się ponieść swojej chęci otaczania innych opieką. Podwładni mogą to niestety wykorzystywać za pomocą pozowania na ofiary, co ma ukryć ich lenistwo czy niekompetencje. Rak w tym wypadku bywa zbyt ufny i łatwowierny. Pieniądze są albo ich nie ma. Kiedy są, to oczywiście należy być szczęśliwym, nawet kiedy nie ma ich zbyt wiele – takim zdaniem można podsumować podejście do finansów większości Raków. U podstaw filozoficznych ich rozumowania leży budowanie bezpieczeństwa innych, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że Raki zapominają o sobie samych. Pieniądze służą im właśnie do zabezpieczania się, bardzo przejmują się przyszłością i zdają sobie sprawę, że środki płatnicze są dziś niezbędne do zaspokajania podstawowych potrzeb. Próbują być oszczędne, ale plany w odkładaniu pieniędzy na gorsze czasy pokrzyżować im może jednak zły nastrój. Zakupy są dla nich lekiem na poprawę humoru i pomagają im odwrócić uwagę od zła tego świata. Zbyt częste realizowanie drogich zachcianek może jednak prowadzić do zadłużeń, a wtedy trzeba szukać pomocy u bliskich. Raki nie mają problemu z proszeniem rodziny czy przyjaciół o pieniądze, nie przeszkadzają im nawet sytuacje, w których stają się utrzymankami. Za udzieloną pomoc zawsze potrafią się odwdzięczyć, niekoniecznie finansowo.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem