fbpx
Do góry
E-Magia
User


Bliźnięta

Współczesny rynek pracy usilnie potrzebuje osób z cechami i umiejętnościami, które zwykło przypisywać się Bliźniętom. Doskonała komunikatywność i szczere, bezpretensjonalne podejście do ludzi to najważniejsze z nich. Bliźnięta wyróżniają się inteligencją i umiejętnością aktywnego słuchania. Z natury są osobami, które lubią poznawać ludzi i mieć z nimi kontakt. Jest to niezwykle przydatne, kiedy trzeba poznać klienta i zdefiniować dokładnie jego potrzeby. Kolejna ich mocna strona to umiejętność prezentacji, nieważne czy chodzi o przedstawienie siebie, firmy, produktu czy usługi. Szef, któremu podlegają Bliźnięta musi pamiętać o przejrzystym tłumaczeniu obowiązków.

Lepiej, żeby Bliźniak otrzymał do wykonania jedno nawet wielkie zadanie, niż kilka małych, ponieważ nie odznacza się zbyt dużą podzielnością uwagi i woli skupiać się na jednym celu niż na kilku.

Tylko wtedy może doskonale wywiązać się z obowiązków. Satysfakcja z wykonywanej pracy jest niezwykle istotna dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt. Jeżeli tego brakuje, potrafią rozstać się nawet z najlepiej płacącym pracodawcą. Bliźnięta muszą lubić to, co robią i być tym zainteresowane. Istotny dla nich jest też ciągły rozwój, chcą być we wszystkim coraz lepsze, z pewnością nie będą się długo zastanawiać, czy wziąć udział w jakimś kursie poszerzającym ich kompetencje. Wysoka efektywność i ciągłe poszerzanie wiedzy w pracy często procentują awansem Bliźniąt. Świetny kontakt z ludźmi pozwala im odnaleźć się na każdym stanowisku, od najniższych do najwyższych. Znak Bliźniąt symbolizuje dwojakość i niejednoznaczne podejście do wielu spraw, a finanse nie stanowią tutaj wyjątku. Dwojakość Bliźniąt polega na popadaniu ze skrajności w skrajność, na przykład przejście od stanu, gdy swój majątek przepuszczają lekką ręką, do stanu zamartwiania się o przyszłość i drżenia przed wydaniem choćby grosza. Wszelakie promocje i wyprzedaże to istne pułapki na osoby urodzone pod tym znakiem. Potrzeba sprawiania sobie przyjemności za pomocą dóbr materialnych to ich słaby punkt, nad którym muszą popracować, jeżeli nie chcą mieć w przyszłości długów. W przyjemnościach trzeba mieć umiar, w szczególności tych drogich. Zdarzają się Bliźnięta, które kupowanie sobie ładnych rzeczy stawiają w hierarchii wyżej niż zapłatę za podstawowe rachunki. To też kwestia, która wymaga przemyślenia i przewartościowania. Bliźnięta potrafią sporo zarobić, ale muszą popracować nad sobą, aby zachować stabilność finansową i nie popaść w tarapaty.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem