fbpx
Do góry
E-Magia
User


Byk

Pierwszymi cechami, które przychodzą nam do głowy, gdy jesteśmy poproszeni o opisanie Byka, są siła i pracowitość. Byk wkłada w pracę całe mnóstwo sił i serca. Leniwi przedstawiciele tego znaku to raczej rzadkie odstępstwa od reguły. Nadrzędnym celem Byków w życiu jest stabilizacja i zapewnienie bezpieczeństwa sobie i bliskim. Doskonale wiedzą, że to praca zapewni im pieniądze, a pieniądze spokojną i wygodną przyszłość. Nie zawsze jest tak, że osoba spod tego znaku staje się od razu wzorem w nowej firmie. Często potrzebuje czasu, aby oswoić się z nowym miejscem i nowymi ludźmi. To właśnie czas weryfikuje najlepiej wartość pracownika i tak się składa, że Byki są tym wydajniejsze, im dłużej pracują. Zdarza się, że w kwestii obowiązków są wybredne, często długo szukają odpowiedniego zatrudnienia, które będzie im się podobać, ale kiedy znajdą interesującą i dobrze płatną posadę, to nic już nie powstrzyma ich ścieżki kariery. 

Ten znak zodiaku za swoje zaangażowanie i wywiązywanie się z powierzonych zadań często zostaje nagrodzony awansem.

Jako szef również nie zwalnia tempa i nie ma zamiaru siedzieć leniwie za biurkiem. Dba o zespół swoich podwładnych, najlepiej jak może, pilnuje, aby niczego nikomu nie brakowało i aby każdy został doceniony za swoje działania. Pilność i gorliwość, którą sam przejawia, pracując, staje się tym, czego wymaga od podwładnych i może tym sobie zasłużyć na brak sympatii ze strony podwładnych. Jaka praca, taka płaca – mówi nam stare porzekadło, a skoro wiemy, jak świetną robotę wykonuje Byk, to możemy bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że jego wynagrodzenie często należy do tych bardzo atrakcyjnych. Są tacy, którzy przez słowo bezpieczeństwo, rozumieją zapewnienie sobie możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb. Byk, choć pragnie bezpieczeństwa dla swoich najbliższych i siebie, nigdy nie zadowoli się podstawowymi dobrami. Pragnie tego, co najlepsze. Według niego posiadanie pieniędzy samo w sobie na niewiele się zda, lepiej trochę ich wydać i zapewnić sobie i rodzinie luksusowy żywot. W szczególności Byk nie żałuje gotówki na tworzenie swojego ogniska domowego i na uszczęśliwianie tych, którzy się przy nim grzeją. Lubi ekskluzywne przedmioty i wystawne życie, ale nie znaczy to, że jest nieoszczędny i nie ma zachowanych środków na przyszłość. Ten znak imponuje innym tym, że dobrze zarządza pieniędzmi. Wielu nie potrafiłoby żyć na tak wysokim poziomie bez zadłużeń i do tego posiadać jeszcze znacznych oszczędności, tak jak robi to Byk.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem