fbpx
Do góry
E-Magia
User


Baran

Baran pragnie przewodzić innym, być liderem i uchodzić za człowieka sukcesu. To osoba, która ciągle działa, nie lubi stagnacji i bez przerwy szuka nowych wyzwań. Jeśli się czegoś podejmie, stara się wykonać zadanie najlepiej, jak potrafi. Osoby, które zatrudniają Barana będą zadowolone, gdyż to angażujący się we wszelakie przedsięwzięcia osobnik. Stara się z całych sił, bo już wyliczył sobie w duchu korzyści, jakie dzięki temu osiągnie. Jego nadrzędne cele to bogactwo i prestiż. Jest w stanie podjąć jednocześnie nawet kilka zatrudnień, aby odkładać gotówkę z wielu źródeł i sprawdzić, gdzie są najlukratywniejsze możliwości rozwoju na przyszłość. Lubi odnosić sukcesy w pracy i dba, aby zostało to w odpowiedni sposób nagrodzone. Awans jest tym, na co bardzo liczą osoby spod tego znaku.

Gdy wynagrodzenie Barana idzie do góry i skierowane są na niego oczy tych, którym się nie powiodło, jest to dla niego sytuacja niebywale miła.

Jest doskonałym szefem, jeżeli wymaga dużo od podwładnych, to od samego siebie wymaga jeszcze więcej. Od swoich ludzi oczekuje lojalności i uczciwej pracy. Nierzadko idzie pracownikom na rękę, jest ludzki, można się z nim dogadać w wielu sprawach. Istnieje wiele dziedzin życia, w których ten znak próbuje uchodzić za skromny, z reguły jednak nie udaje się to. Pycha jest trudną do ukrycia cechą, a na pewno nie pomaga w tym ciągłe chwalenie się i życie na pokaz. Barany to ludzie, którzy za pracę otrzymują sowite wynagrodzenie i nie mają zamiaru się z tym ukrywać. Może się nawet wydawać, że cały ten luksus, którym się otaczają jest bardziej po to, aby wzbudzać w innych zazdrość i frustrację niż po to, aby samym Baranom żyło się lepiej. Cierpliwość nie należy do cnót, jakimi mogą pochwalić się Barany. Chcą wszystkiego od razu. Nie w ich stylu są inwestycje, które zaczną zwracać się za parę lat. Prędzej zostawią swoją gotówkę u bukmachera lub postawią na gry hazardowe. Nawet jeżeli sporo ryzykują i może to zakończyć się klęską, lubią znać rezultaty od razu. Niepewne inwestycje giełdowe również są polem, na którym osoby spod tego znaku będą chciały spróbować swojego szczęścia. Ryzykowność i pochopność nie zawsze są dobrymi doradcami w kwestiach finansowych, gdyż mogą prowadzić do kryzysu. Barany jednak z każdego upadku wyciągają masę wniosków i podnoszą się silniejsze. Dzięki pracowitości i dobrej intuicji, nawet z największych katastrof Baran wyjdzie obronną ręką, zdeterminowany, aby odbudować swoją pozycję i przygotować się na nadchodzące sukcesy. 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem