fbpx
Do góry
E-Magia
User


Wodnik

Nie przepada za zakazami i nakazami, ponad wszystko pragnie wolności, co czyni z niego niełatwego pracownika. Zawsze chce mieć własne zdanie i uważa, że lepiej wie, jak coś wykonać i nie lubi być ograniczany. Zmuszony potrafi jednak dobrze pracować, ale bardzo go to wyczerpuje fizycznie i psychicznie. Musi dużo odpoczywać po pracy i relaksować się.

Można Wodnikowi zarzucić, że bywa leniwy i nie stosuje się do obowiązujących zasad, ale nie można mu odmówić braku kreatywności i dobrego podejścia do ludzi.

Łatwo nawiązuje kontakty i bywa lubiany przez współpracowników. Ludzie spod tego znaku najlepiej będą się czuć, wykonując obowiązki, które rozwijają, stymulując do działania ciało i umysł. Nienawidzą rutyny i jeżeli mają gdzieś spędzić więcej czasu niż godzinę, chcieliby, aby to miejsce było dynamiczne i wesołe. Wodniki często zmieniają pracę, ponieważ te same czynności bywają dla nich niezwykle nużące. Osobowość Wodnika pozytywnie wpływa na otoczenie. Ludzie lubią pracować z tymi, którzy nie traktują świata do końca poważnie i poddają wątpliwości wszędobylskie zasady i regulaminy. Wodnik odświeża atmosferę w pracy i wprowadza nieco odprężenia. Jako szef, Wodnik ma wewnętrzny problem, bo nie spieszno mu do kontrolowania innych, ale świetnie się czuje w sytuacjach, kiedy podwładni proszą go o wsparcie i rady. Nawet jako człowiek wysoko postawiony, stara się utrzymywać koleżeńskie relacje z osobami zajmującymi niższe szczeble w hierarchii firmy. Jest wyrozumiałym i lubianym szefem. Jego podwładni nie pracują pod presja, a mimo to chętnie i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Wodnik stawia na bogactwo emocjonalne, nie zaś materialne. Nie ma zwyczaju oszczędzać, chce cieszyć się chwilą obecną, nie zaś martwić czasami, które mają dopiero nadejść. Kiedy w jego ręce trafiają pieniądze, wydaje je bez opamiętania. Jest prawdziwym filantropem, nie waha się okazywać pomocy potrzebującym. W wielu przypadkach Wodnik jest w stanie więcej wydać na szczytne cele charytatywne, niż zostawić sobie. Nie potrafi zabezpieczyć swojej przyszłości od strony finansowej. Może się zdarzyć, że sam będzie potrzebował wsparcia w przyszłości. W życiu osób urodzonych pod tym znakiem powinien pojawić się ktoś, kto porozmawia z nimi o znaczeniu pieniądza i hierarchiczności, w jakiej powinno się układać swoje wydatki. Książki o oszczędzaniu też byłyby wskazane. Dobrze, jeżeli partner Wodnika potrafi zapanować nad jego impulsami i wydatkami, wówczas Wodnik będzie doskonale zabezpieczony na przyszłość.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem