fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koziorożec

Jeden z najlepszych typów pracownika. Nie narzeka, konsekwentnie realizuje powierzone zadania. Posiada ogromną samodyscyplinę i wrodzone przestrzeganie wszelkich zasad. Ma duże poczucie obowiązku i zdaje sobie sprawę, jak ważną jednostką jest dla firmy. Jego pracowitość na pewno będzie powodem ogólnej niechęci ze strony ludzi, którzy mają bardzo lekkie podejście do swoich obowiązków i będą zazdrościć mu osiągnięć oraz uznania wśród przełożonych. Bywa, że w pracy jest obiektem kpin i złośliwych żartów ze strony współpracowników. Nie przejmuje się tym jednak i nadal solidnie wykonuje swoje obowiązki. Jest to z korzyścią dla niego, ponieważ pracodawca potrafi zauważyć i docenić jego wysiłki.

Często bywa nagradzany i stawiany za przykład innym, co wzbudza zazdrość i wrogość.

Nienagannie wykonywana praca jest oczywiście drogą do promocji na wyższe stanowiska, a im wyższe stanowisko i większa odpowiedzialność, tym więcej Koziorożec będzie dawał z siebie. Po awansie jego relacja z podwładnymi również może nie należeć do udanych. Koziorożec od samego siebie wymaga bardzo dużo, kiedy pracuje. W momencie, gdy jego obowiązkiem stanie się wymaganie od innych, nie będzie przebierał w środkach, aby egzekwować wykonywanie obowiązków, co oczywiście nie przysporzy mu większej ilości przyjaciół w firmie. Nie bierze on pod uwagę, że nie wszyscy są tacy jak on i potrafią bez reszty oddać się pracy. Koziorożec nie należy do wyrozumiałych i tolerancyjnych szefów. Zazwyczaj jest nielubiany przez podwładnych i wzbudza w nich strach. Z pieniędzmi ten znak obchodzi się bardzo ostrożnie. Jest osobą uczciwą i szczyci się, że pieniądze zdobywa przy pomocy ciężkiej pracy. Nie jest zwolennikiem żadnych ze sposobów, które mamią wizją łatwej fortuny. Woli inwestować pieniądze w ziemię albo założyć własną firmę i cierpliwie czekać na profity, niż wierzyć w utopijne obietnice. Jest zatwardziałym realistą w sprawach finansowych. Swój majątek gromadzi długo i mozolnie. Koziorożec wykazuje się samodyscypliną, również w kwestii wydawania pieniędzy. Większość reprezentantów tego znaku odmawia sobie życia w komforcie, przyjemności i pięknych przedmiotów. Wolą oszczędzać na przyszłość, nawet kiedy mają już zbudowane ogromne zaplecze finansowe. Oszczędzają przede wszystkim na sobie, odmawiając sobie przyjemności. Lubią natomiast pomagać innym, szczególnie członkom rodziny. Swoim bliskim w potrzebie nigdy nie będą żałować wsparcia finansowego i zawsze w razie potrzeby jako pierwsze wyciągną pomocną dłoń.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem