fbpx
Do góry
E-Magia
User


Strzelec

Wielki wróg nudy i rutyny. W pracy, w której występują te czynniki, raczej nie zagrzeje długo miejsca, gdyż lubi niecodzienne i zróżnicowane wyzwania. Praca jednak nie jest jego priorytetem i pasją. Pracuje, aby móc realizować swoje zachcianki i marzenia. Najlepiej by było dla niego, gdyby nie musiał zarabiać.

Częsta zmiana pracy dla Strzelca to nie nowość, gdyż zależy mu, aby znaleźć takie zatrudnienie, które da mu poczucie wolności. 

Jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, co działa odświeżająco na atmosferę w miejscach, gdzie aż gęsto od frustracji i stresu. Jego entuzjazm jest zaraźliwy, stąd zewsząd lgną do niego ludzie i nawet w pracy, gdzie panuje atmosfera ogólnej nieprzyjaźni i podejrzliwości, bez problemu znajdzie życzliwych znajomych lub przyjaciół. Doskonale zjednuje sobie ludzi, którzy chętnie mu pomagają w razie potrzeby. Jak chyba każdy, nie lubi momentów, gdy jest rozliczany ze swojej pracy. Przełożeni często mogą przyczepiać się do jakości jego usług i prawdopodobnie będą mieć rację, ponieważ Strzelec nie pracowałby, gdyby nie musiał i często widać to po jego wynikach. Strzelce starają się wykonywać swoje obowiązki po prostu dobrze, nie aspirują do miana perfekcjonistów. Nie szukają też okazji do wykazywania się i awansów. Nie przepadają za tym, jak ktoś wydaje im polecenia. Ich podejście nie zmienia się, nawet kiedy ich rola się odwraca i awansują. Nie lubią kontrolować, rozkazywać i w szczególności karać, ale naturalnie są wyjątki i niejeden Strzelec będzie zachwycony, piastując wyższe i odpowiedzialniejsze stanowisko. Beztroskie życie, jakie chcą prowadzić ci ludzie, czyni, iż nie są najlepsi w posługiwaniu się walutą. Pieniądz ma im po prostu ułatwić życie, rzadko staje się priorytetem. Strzelce są zainteresowane w swoim życiu przeżywaniem przygód i silnymi emocjami, które są z tym związane. Sporty ekstremalne, dalekie podróże czy częste nowe znajomości to, trzeba przyznać, dość kosztowne hobby. Brak umiaru w wydatkach i niekontrolowanie swoich zasobów może ich doprowadzić nawet do bankructwa. W kryzysowych sytuacjach, gdy należy poważnie przeanalizować, jakie dalsze kroki podjąć, Strzelce najczęściej znów pozwalają wziąć górę swoim zamiłowaniom do wolności i przygód. Angażują się w hazard i szukają łatwych dróg zarobku. Mają problem z finansowym zabezpieczeniem swojej przyszłości, gdyż nie potrafią odłożyć gotówki.  Są łatwym celem dla oszustów finansowych, którzy za wkład własny oferują w bardzo bliskiej przyszłości bajońskie sumy.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem