Do góry
E-Magia
User


Tarot Miłość Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami stawiania rozkładów miłosnyc.. Product #: A03 Regular price: $299.00 $299.00

Tarot Miłość

Nasze kursy i szkolenia przeznaczone są dla wszystkich osób pragnących poznać tajniki magii. Przeprowadzane są przez magów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z kursów zakończony zostaje egzaminem, po którym uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający posiadane zdolności przy indywidualnej pracy z klientem.

Rodzaj kursu: Kurs online
Czas trwania: 10 dni

Program nauczania:

 • Analiza psychologiczna zapytań
 • Profilowanie psychologiczne klienta
 • Rozkłady miłosne
 • Znaczenie kart w kontekście miłosnym
 • Interpretacja skomplikowanych konfiguracji kart
 • Zaawansowane wykrywanie zdrad i romansów
 • Uświadamianie znaczenia własnych wyborów
 • Przekazywanie trudnych informacji

Informacje organizacyjne:

Kurs trwa 10 dni, podczas których każdy z uczestników otrzymuje dostęp do jednej lekcji dziennie zawierającej materiały video, informacje praktyczne, ćwiczenia oraz materiały do wypełnienia we wskazanych rubrykach.

Dla każdego z uczestników zostaje przydzielony opiekun, któremu można zadawać dodatkowe pytania w trakcie trwania kursu.
Kurs zostaje zakończony egzaminem online i wystawieniem certyfikatu.

Cena: 299 zł

ZAMÓW

Tarot Miłość

Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami stawiania rozkładów miłosnych oraz ich analizy pod kątem znaczenia w życiu miłosnym.

299 zł

Cena zawiera podatek VAT 23%
Raty

Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty,   przy zamówieniu wybierz płatność poprzez Dotpay i wybierz taką metodę finansowania.

Inne kursy

Tarot stopień I


Podstawowy kurs wróżenia z kart tarota. Przeznaczony dla osób początkujących, które po ukończeniu szkolenia chciałyby podjąć samodzielną pracę z kartami.

599 zł

Tarot stopień II


Zaawansowany kurs profesjonalnych technik wróżbiarskich z użyciem kart tarota, który został przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

599 zł

Tarot Miłość


Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami stawiania rozkładów miłosnych oraz ich analizy pod kątem znaczenia w życiu miłosnym.

299 zł

Tarot Finanse


Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami stawiania rozkładów finansowych i biznesowych oraz ich szczegółowej analizy.

299 zł

Tarot Zdrowie


Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami stawiania rozkładów zdrowotnych oraz ich analizy pod kątem zdrowia fizycznego i psychicznego.

299 zł

Tarot Terminy


Kurs dla osób zaawansowanych zaznajamiający ze szczegółowymi technikami określania czasu wydarzeń za pomocą wróżb z kart tarota.

299 zł

Tarot Wcielenia


Kurs dla osób zaawansowanych uczący odkrywania poprzednich i przyszłych reinkarnacji za pomocą kart tarota z praktycznymi elementami szamanizmu.

1999 zł

Karty klasyczne


Kurs wróżenia z kart klasycznych przeznaczony dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Techniki przygotowujące do samodzielnego stawiania rozkładów.

599 zł

Moc podświadomości


Zaawansowany kurs pracy z własną świadomością oraz uczący praktycznego zastosowania Prawa Przyciągania dla osób chcących wpłynąć na swój los.

299 zł

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

 • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

  Marta M., Warszawa

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem